Yukarı Çık

Bitcoin düşüşte!

Bitcoin neden düşüyor. “Grayscale’ın Bitcoin’e dayalı borsada işlem gören fonlarından kaydedilen büyük çıkışlar, kripto piyasasında sert bir düşüşe neden oldu. Bunun sonucunda, Londra’da kripto para birimi Bitcoin, yüzde 7.1’lik bir düşüşle 62 bin 500 dolardan işlem gördü. Diğer dijital para birimleri olan Ether, Solana ve Dogecoin gibi alternatif kripto paralar da benzer bir düşüş yaşadı.” BİTCOİN’DE KRİTİK DÖNEMLER Analistler, Bitcoin’deki geri çekilmeye ilişkin çeşitli açıklamalar sunuyorlar. Bazıları, bunun güçlü bir yükseliş trendinden sonra doğal bir konsolidasyon dönemi olduğunu görüyor. Diğerleri ise, ABD’deki güçlü enflasyon verileri ve Federal Rezerv’in faiz indirimi beklentilerini azaltmasının etkisiyle TÜFE’ye işaret ediyorlar. Bir diğer faktör ise, önümüzdeki ay planlanan Bitcoin madencilik ödülü yarılanması olabilir. Metalpha SEO’su Adrian Wang, piyasanın bu olayı çevreleyen potansiyel belirsizliklere uyum sağlıyor olabileceğini düşünüyor.

Bitcoin düşüşte!

Bitcoin neden düşüyor.

“Grayscale’ın Bitcoin’e dayalı borsada işlem gören fonlarından kaydedilen büyük çıkışlar, kripto piyasasında sert bir düşüşe neden oldu. Bunun sonucunda, Londra’da kripto para birimi Bitcoin, yüzde 7.1’lik bir düşüşle 62 bin 500 dolardan işlem gördü. Diğer dijital para birimleri olan Ether, Solana ve Dogecoin gibi alternatif kripto paralar da benzer bir düşüş yaşadı.”

BİTCOİN’DE KRİTİK DÖNEMLER


Analistler, Bitcoin’deki geri çekilmeye ilişkin çeşitli açıklamalar sunuyorlar. Bazıları, bunun güçlü bir yükseliş trendinden sonra doğal bir konsolidasyon dönemi olduğunu görüyor. Diğerleri ise, ABD’deki güçlü enflasyon verileri ve Federal Rezerv’in faiz indirimi beklentilerini azaltmasının etkisiyle TÜFE’ye işaret ediyorlar. Bir diğer faktör ise, önümüzdeki ay planlanan Bitcoin madencilik ödülü yarılanması olabilir. Metalpha SEO’su Adrian Wang, piyasanın bu olayı çevreleyen potansiyel belirsizliklere uyum sağlıyor olabileceğini düşünüyor.

Benzer Yazılar

Provizyon Nedir? Provizyon Çeşitleri Nelerdir?

Genel 2 gün önce

İçindekiler Provizyon Nedir? Provizyonun Amacı Ne İçindir? Provizyon İşlemi Nasıl İşler? 1.     İşlem Başlatma 2.     Bilgi Aktarımı ve Denetimi 3.     Onay veya Red Kararı 4. Sonuç Bildirimi Provizyon Alma Süresi Ne Kadar? Provizyon Türleri Nelerdir? 1.     Ön Provizyon (Pre-Authorization) 2.     Güvenlik Provizyonu 3.     Chargeback Provizyonu Bekleyen Provizyon Nedir? Bekleyen Provizyonun Önemi Nedir? Provisyondaki İşlemler Kart Limitinden Düşer mi? Provizyon nedir ve provizyon çeşitleri nelerdir sorusu sıklıkla karşımıza çıkmakta ve merak edilmekte. Örnekle açıklayacak olursak, bir restoranda keyifli bir yemek sonrası, ödemenizi kredi kartınızla yapmaya karar verdiniz. Kartınızı POS cihazına geçirdiğinizde, ekranda onay mesajını görene kadar geçen kısa süre içinde, bir dizi karmaşık adımın hızla gerçekleştiğini biliyor muydunuz? Bu makalede, finansal güvenliği sağlamak ve işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için hayati öneme sahip olan “provizyon” sürecini, çeşitlerini ve bekleyen provizyonlar hakkında bilinmesi gerekenleri ayrıntılı olarak inceleyeceğiz. Provizyon Nedir? Çokça merak edilen provizyon nedir sorusunu şöyle yanıtlayabilir. Finans ve bankacılık sektöründe, provizyon, […]

Altın Rezervindeki Geri Dönüşüm

Genel 2 hafta önce

Altın rezervleri, geri dönüşüm ekonomik yararlar, cevresel etkiler, ulusal altın rezervleri, altının tarihsel önemi….

2024 Kurbanlık Fiyatları Belli Oldu: Küçükbaş ve Büyükbaş Hayvan Fiyatları Nedir?

Genel 3 hafta önce

2024 yılı kurbanlık hayvan fiyatları.. küçükbaş ve büyükbaş hayvan fiyatlarında ki artışın nedeni..Vekaletle kurban kesim bedelleri

0 Yorum

Yorum Yaz

Arama
Kredi Hesaplama

Bitcoin 2193806₺(0.6%)

Ethereum 116709₺(-1%)

Tether 32.82₺(0.2%)

Bnb 19973.53₺(0.1%)

Xrp 17.01₺(6.2%)

Solana 4782.72₺(-1.8%)

Cardano 13.75₺(1.2%)

Dogecoin 4.39₺(-1.6%)

Tron 3.85₺(1.1%)

Chiliz 3.08₺(-6.7%)

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz.